Tohoto chlapíka už inflace moc trápit nemusí. Kamarádi si z něj roky utahovali, že při sázení moc riskuje, teď se jim může chechtat. A možná je pozvat na jedno lahvové…

Za 303 korun si vsadil u Tipsportu tiket, na který vybral 21 hokejových a fotbalových zápasů. S tím, že je rozdělil do sedmi skupin a jeho kombinace neměly chybu. Tipér trefil mimořádný kurz 15 663!

„Je to jednoznačně moje životní trefa. Dosud jsem občas vyhrál pár tisícovek. Jsem doma po operaci, a tak jsem měl na sestavení tiketu více času než obvykle. Známí, které potkávám u nás na pobočce Tipsportu, vždycky v dobrém říkají, že jsem blázen, protože sázím i na překvapivé výsledky," smál zkušený muž, jenž prokázal velký přehled.

Vybíral totiž ze zápasů mnoha soutěží, na tiket zařadil tipy na výsledky fotbalových utkání Ligy mistrů, Premier league, zápasy hokejové Tipsport extraligy, Chance ligy a hokejových soutěží z Finska, Švýcarska, a Slovenska.

Široký záběr a žádná chyba!

"Když skončily hokejové zápasy , díval jsem se, že mi vyšly. Pak jsem koukal v televizi na fotbal, přepínal jsem mezi bitvami Dortmund – Chelsea a Arsenal – Manchester City. Je úžasné, že jsem si nakonec mohl odškrtnout všechny řádky,“ kroutil nevěřícně hlavou.

A jak naloží s milionovou výhrou? „Mám děti a vnoučata, peníze se rozkutálí určitě tímto směrem. Ale rád bych se i sám vydal někam na hezkou dovolenou," dodal šťastlivec.

close Výherní kupon Tipsportu z Jílového u Prahy info Zdroj: Tipsport zoom_in Výherní kupon Tipsportu z Jílového u Prahy