Hostům se velmi brzy zranil Stracený, ale hře to nevadilo, naopak jeho náhradník Šilhavý využil před pauzou zaváhání gólmana Šplíchala k prvnímu gólu.

Lepší přitom bylo Vraný, ale celé utkání ho k šílenství přiváděl brankář Rozum. jenže i na něj došlo a 69. minutě jeho minely využil Galbavý k vyrovnání. Začalo vranské tóčo, které po devíti minutách vyvrcholilo dalším zásahem Hlaváčka, jenž skvěle lízl hlavou centr z rohu.

Jenže v 80. minutě si nerozuměla dvojka Kala – Šplíchal, využil toho Pavlis a dárek pro kouče Jiřího Pazderu (41. narozeniny) byl pouze jednobodový.

„Byla to škoda, kluci si výhru zasloužili. Osmdesát procent z každého poločasu patřilo jim, ale Černolice vytěžily z minima maximum," litoval zraněný Josef Bauer.

Vraný – Černolice 2:2 (0:1). Branky: 60. Galbavý, 69. Hlaváček – 39. Šilhavý, 80. Pavlis.

Vraný: Šplíchal – Beneš, Prágl, Kalík, Kala – Matoušek, Maliňák, Abrhám, Hlaváček – Urban, Galbavý (Vébr).