Tuchlovice sehrály proti účastníkovi krajského přeboru nejlepší partii této zimy. Šest gólů do sítě Tatranu muselo potěšit i narozeniny slavícího hlavního kouče Miloslava Mrázka (narodil se ve stejný den jako Jaromír Jágr), který paradoxně stál proti svému synovi Lukášovi. I ten hrál dobře, jediné dvě branky Tatranu vstřelil právě on.

Tou první vyrovnával v úvodu na 1:1, ale následné minuty patřily znovuzrozenému střelci Jalaghoniovi. Gruzínec se trefil dvakrát do přestávky a třináct minut před koncem dovršil svůj hattrick. Střelecky zářila i posila Wittmayer, jenž otevíral skóre a v úvodu druhé části zvyšoval na 4:1.

„Byl to podobný zápas jako s Vraným, jen jsme proměnili šance. V tu ránu je vidět na hráčích, že si dovolí víc a v podstatě soupeře do ničeho nepustili," usmíval se Miroslav Supáček. Pochválil celou defenzivu a povedené brejky. „Wittmayerova rychlost je přínosem stejně jako uzdravený Brož. Finální akce dobře řídil Fitko," dodal tuchlovický asistent.

Tn Rakovník – Tuchlovice 2:6 (1:3). Branky: 15. a 80. Mrázek – 12. a 53. Wittmayer, 28., 35. a 77. Jalaghonia, 62. Balík.

Fotogalerii ze zápasu naleznete ZDE

Mnohem více fotbalových zajímavostí z víkendu čtěte v úterním vydání Kladenského deníku (18.2.)