Domácí bez trenéra Bešty (dovolená) od první minuty produkovali útočný fotbal. Vyplatilo se už po čtvrthodině, kdy Fitko zahrával trestný kop od postranní čáry a zamířil přesně k tyči – 1:0. Příbram se dostala pod tlak, krásný balon od Fitka za obranu zpracoval Kedroň, ale ze strany v sólovém nájezdu netrefil bránu. Ve 25. šel sám i důrazný Vaigl, ovšem přehození gólmana skončilo těsně vedle šibenice. Poté dvakrát zahrozili hosté, ale Pečonka zachránil a Hejduk vykopával z prázdné brány.

Po obrátce těžili domácí z kopací techniky Fitka, který vyslal do sóla Peroutku, jenž ale přehodil gólmana i břevno. Gólem neskončil ani únik Kedroně a poté převzali aktivitu svěřenci kouče Dejmala. Pečonka ještě tým dvakrát po rozích podržel, ale důležité chvíle ještě měly přijít.

Čtvrt hodiny před koncem neuspěl Jalaghonia v dalším úniku, vzápětí pronikl do vápna Portužák a skončil na zemi. Penalta se ovšem k nevoli diváků a hráčů nekopala a místo toho na druhé straně Dražan po rohu vyrovnal. Asistent trenéra Tuchlovic Milan Kerner vše hodnotil velmi stručně: V dobrém utkání nás opět trápila koncovka. Fotbal se však musel líbit," řekl.

Tuchlovice – Příbram 1:1 (1:0). Branky: 15. Fitko – 80. Dražan.

Tuchlovice: Pečonka – Holan, Hejduk, Nejedlý, Hafenrichter – Kedroň, Mrština, Fitko, Portužák – Peroutka, Vaigl (70. Jalaghonia).

Vpravo bojuje aktuálně tuchlovický Bohumil Mrština.

Michal Peroutka (ve žlutém)

Tuchlovice (ve žlutém) remizovali se Spartakem 1:1. Nahoře vlevo Mrština, dole Peroutka. Foto: Mirka Minářová.