První půlhodina utkání patřila domácím, kteří si vytvořili i příležitosti ke skórování, ale měli špatně seřízená mířidla. Hosté podnikali rychlé brejky a ten třetí využili ke vstřelení úvodní branky. Patnáct minut druhé půle stačilo Zichovci k dalším třem zásahům, když vyjma jedné byl vždy střelec před brankařem sám. Pozdeňští zabrali až v 65. minutě, kdy si na rohový kop naskočil M. Šubrt a hlavou snížil na 1:4. Za pět minut už to bylo 2:4 - střílenou přihrávku Chuchlera usměrnil do sítě M. Luka.

Domácí se dál snažili o zteč, ale deset minut před koncem definitivně rozhodla o výsledku nádherná rána bez přípravy přímo do vinglu.

SK Slavoj Pozdeň - SK Zichovec 2:5 (0:1). Branky: M. Šubrt, M. Luka - Musil 2, Hogel 2, Baroch.