Sokol Vraný - SK Slaný 1:0 (0:0)

Hosté prožívají špatnou sezonu, je o nich ale známo, že proti velkým soupeřům dovedou zabrat. Nejinak tomu bylo v tomhle duelu. Od začátku slušně bránili a dařily se jim rychlé kontry. V 7. minutě dokonce po úniku Tauše skóroval Mrština, sudí ovšem viděli ofsajd. Do hry se pak dostali také domácí tradičně sázející na výtečné standardky a hlavně maliňák byl prvnímu gólu blízko při dorážce na brankové čáře.

Ani on ale neuspěl a další minuty zase patřily Slanému. Volf ale po Taušově přihrávce nastřelil jen brankáře Jochmana a gólem neskončil ani následný závar.

Po obrátce hra chvíli jakoby spala, pak opět zabrali domácí. Měli další šance, ovšem také trošku štěstí, protože klidně mohli inkasovat. Mrština vnikl do vápna, po srážce upadl, nicméně sudí penaltu nepískal - ke značné nevoli hostů i jejich fandů.

Když už to vypadalo, že zápas skončí bezbrankovou remízou, zkušení hráči Vraného zajistili minimálně na týden obecní blaho a pro neděli bujaré oslavy. Ve třetí minutě nastavení totiž Sedláček přetáhl svůj centr na zcela zapomenutého střídajícího Bauera a ten hlavou předvedl, že kanonýrem vždycky byl.

"Gól jsme dali, veselo bude," přiznal šťastný vedoucí mužstva Vraného Radek Babický a dodal, že penaltový zákrok neviděl přesně, nicméně se hvizdu sudího trochu obával. Jeho protějšek Milan Šúr bral výsledek tradičně klidně a z nadhledu. "Já rozhodčí prostě nikdy nehodnotím. Jen vím, že prohrát jsme si dnes nezasloužili, i když jsme na konci jednu chybu udělali. Trenér Hořejší je naštvaný, ale hráčům za výkon poděkoval," řekl Šúr.

Prohlédněte si fotogalerii ze zápasu.

Branka: 90 (+3) Bauer.

Vraný: Jochman - Šafránek, Kalík, Švácha, Maliňák - Suchý (53. Bauer), Sedláček, Špeta, Urban - Mrvík, David.

Slaný: Kudrna - Peška, Hrdlička, Čablík, Zíma - Volf, Tauš, Průcha (80. Hrubik), Husárek - Hořejší (75. Kocourek), Mrština.