Domácí těší, že do zápasu půjdou v kompletním složení, tedy i s uzdravenými Pechrem, Krausem a navrátilcem z dovolené Tóthem.
U tohoto hráče visí možná největší otazník, protože když odjel na dovolenou poprvé, nechal ho trenér Ivan Pihávek v následném duelu na lavičce náhradníků. Zda to udělá i ve šlágru s Neratovicemi, to dopředu říci nechtěl, přece jen je Tóth rozdílovým hráčem.

„Marek se vrací v noci z dovolené a na pátečním tréninku už by měl být. Právě po tréninku si vše vyhodnotím a rozhodnu se. takhle dopředu to říkat nechci," odmítl odkrývat karty Ivan Pihávek.

Sám doufá, že tým zahraje proti Neratovicím lépe než před týdnem s Libiší, kde sice slavil tři body, ale díky dvěma pokutovým kopům. „Chtěli bychom hrát pro oko diváka lepší fotbal. Také jsme si vysvětlili některé věci v kabině a věřím, že se situace zklidní a hráči se budou soustředit jen na fotbal," tvrdí Pihávek, o co ale šlo přesně, to komentovat nechtěl. „Je to vnitřní záležitost klubu."

Ať už jde o cokoliv, hráči určitě nechají na hřišti maximum. Mají sportovní srdce a hodně silné Neratovice, které v létě posílily o pětic hráčů z ČFL, budou chtít porazit.

Zápas bude opravdu těžký, to je mi jasné. Mají vyloženě soubojové mužstvo, výškovou převahu a dokonale sbírají odražené míče. Bude to velký boj, ještě tvrdší než s Libiší, a my na něj budeme připraveni," doplnil kladenský kormidelník.

Domácí kouč Jan Studený, ještě na jaře opora Ovčár, bere zápas prý normálně jako jiný. „Budeme se snažit sehnat o soupeři co nejvíce informací, především z dostupných videí na internetu. Kádr máme kompletní, uzdravit by se měl i Šulc," řekl Deníku.

Dodejme, že duel začne tradičně v 10:15 a řídí ho trojice Kříž – Štrincl, Šlapák.