Napadl i asistenta rozhodčího, ale na disciplinárce nebyl opět přítomen. „Škvára se nedostavil, ale poslal souhlas k projednání. Za inzultaci obou rozhodčích hlavního a jednoho z asistentů dostal osmadvacet měsíců nepodmíněně. Trest mu skončí 19. prosince 2013,“ řekl na úvod předseda disciplinární komise Zdeněk Tasch, který i vysvětlil, proč Škvára dostal tak „malý“ trest.

„Jestliže vycházíme ze sazby, která je od šesti měsíců do pěti let, pak jsme mu nedali ten nejvyšší ani ten nejnižší trest. Před několika týdny jsme dali Čubovi ze Všenor rovněž za inzultace rozhodčích jeden rok. Tento případ byl ale důraznější, a tak jsme i přitvrdili na polovinu z maximální sazby.

Samozřejmě to mohlo dopadnout hůř. Mohli být rozhodčí zraněni, mohly tam být trvalé následky, pak bychom jako komise museli bezesporu přitvrdit, ale rozhodčí neměli následky, nebyli v pracovní neschopnosti, a tak jsme uložili Škvárovi zmíněný trest,“ vysvětlil důvody předseda disciplinárky a dodal, že odečet devíti bodů SK Doksy platí pro uplynulý ročník. Doksy tak v I. B třídě nebudou hrát s mínus devíti body.

Potrestáni byli i Škvárovy spoluhráči. Petr Junek bude stát čtyři utkání, dvě Vítek Studený a jedno Roman Steckovič.