Dva týdny podmíněně do 15. května 2009 vyfasovali Václav Nesládek (Otvovice), Josef Tyburec a František Spilko ze Slovanu Kladno, dorostenci Tuchlovic Richard Ondrášek a Jan Hamaděj. O zápas déle si v případě proměnění podmínky nezahraje Vojtěch Šromovský z Nova Kladno.

Jedno soutěžní utkání si odpočine Jan Komhäuser z Vinařic, a také Petr Heller z Kačice, jenž si trest odstojí až na jaře. K jednání DK se nedostavil dorostenec Smečna Miroslav Suchý. Asistent rozhodčího Jiří Douša (Novo Kladno) za zahození praporku nesmí tuto funkci vykonávat do 15. května 2009.

Dodatečně bylo projednáváno vyloučení zlonického Jaroslav Kohouta, jenž si trest v podobě jednoho utkání natvrdo už odstál. Mnohem hůř dopadl zlonický funkcionář Jaroslav Němec, jenž jako vedoucí týmu vyhrožoval rozhodčímu a za to nesmí vykonávat žádnou oddílovou funkci až do 30. října 2009.

Další lahůdku musela řešit disciplinární komise Středočeského ČMFS. Hráč Senomat Martin Karnold v utkání s Mutějovicemi nejdříve vystřídal, převlékl se do civilu a pak během utkání vnikl na hřiště a hráče Mutějovic nejdříve udeřil pěstí a pak do něho začal kopat. Za to tento „Zorro mstitel“ vyfasoval trest 10 měsíců nepodmíněně, takže na jarní fotbalové odvety může zcela zapomenout.

Tresty se týkaly i hráčů týmů z Kladenska. Čtyři soutěžní utkání bude stát Pavel Tlustý (Lidice), tři si nehraje Marcel Kedroň (Tuchlovice), stop na jedno utkání má za žluté karty Marek Mucha (Velvary), týden podmíněně mají Tomáš Blažek (Doksy) a Tomáš Vysloužil (Lidice).