Okresní tresty
Za hrubé urážky rozhodčího vyfasoval Jan Bláha z Otvovic sedm týdnů nepodmíněně. Vůči sudímu měl výhrady i trenér Sparty Kladno Jaroslav Fujdiar, jenž za vyhrožování, urážlivé a ponižující výroky na jeho adresu nesmí vykonávat trenérskou funkci do 30. června 2010. Zákaz platí pro všechny funkce v realizačním týmu. Jedno utkání si postojí Jiří Kučera (K. Žehrovice).

Třítýdenní podmínku do 31. srpna 2009 mají Josef Janík (Hřebeč) a Jan Husák (Švermov), dvoutýdenní dostali dorostenci Martin Mikšovský (Hostouň), Jakub Feda (Buštěhrad) a Jan Baranec (Hřebeč).

Funkci kapitána nesmí do 11. října 2009 vykonávat dorostenec Stanislav Mílka (Zichovec), vedoucí jeho týmu Václav Husler nemůže být do stejného termínu vedoucím mužstva. Oba byli potrestáni za umožnění neoprávněného startu hráče, který vstoupil na hrací plochu ve 37. minutě. V poločase požádal soupeř ze Zlonic o konfrontaci a na jejím základě hosté místo porážky 1:7 vyhráli kontumačně 3:0.

Krajské tresty
DK KFS tentokrát udělila 13 nepodmíněných trestů. Nejdéle bude sedět Josef Svoboda z Hradištka, který si za hrubé nesportovní chování vůči ležícímu zraněnému hráči Týnce n. S., jenž byl předtím zraněn brankářem Hradištka, ale také za napadení redaktora Benešovského deníku při plnění svých povinností, vykoledoval celkem osm zápasů nepodmíněně. Z hráčů z Kladenska projednávala krajská disciplinárka pouze Luboše Vlasáka (Brandýsek), jenž si postojí jedno utkání.