Tuřany předvádějí vážně jízdu. Ono i jejich áčko hraje ve třetí třídě skvěle a tentokrát pauzírovalo, takže se Tuřanští soustředili jen na Družec. Ten se držel pouze do poločasu a odvezl si příděl pěti branek. Mimochodem o den později přes silnici - v Jedomělicích, padlo i áčko Družce, výlety směrem ke chmelnicích tak dopadly pro klub víc než špatně. Aspoň že hlavní tvář týmu, Jan Suchopárek, poslal na Euro jako kouč českou jednadvacítku, to je pořád ohromný úspěch.

Ale zpátky mezi méně slavné staré pasty. Nečekaly se výsledky Stochova. Ani těsná výhra ve Velvarech, ani těsná porážka na Spartě, která se v závěru hodně bránila, ale ubránila. Zmíněné Slaný prohrávalo s Velvary doma po poločase 0:1, ale tentokrát už si další prohru zakázalo, zlepšilo se a otočilo na 2:1.

To nový lídr to měl jednodušší, proti Švermovu se postavila jen devítka rynholeckých bojovníků. Byl z toho další hattrick aktuálně nejlepšího hráče i střelce soutěže Marka Mencla, k tomu se přidali další borci a výsledkem byl debakl 10:2. Úplně jiný byl duel Tuchlovic a Slovanu, kde hosté sahali po bodu, ale nedosáhli.

Výsledky: Sparta - Stochov 1:0 (1:0, Šifta), Tuchlovice - Slovan 3:2 (0:0, Čermák, Cába, Soukup - Tyburec M. 2), Slaný - Velvary 2:1 (0:1, Čablík, Kuhn - Doležal), Tuřany - Družec 5:1 (1:1, Veselý 2, Somol, Novotný, Nagy - Jupa), Švermov - Rynholec 10:2 (4:1, Mencl 3, Husák 2, Nedvěd R. 2, Polák, Uher, Křtěn - Škorpil, Kuna). Dohrávka 2. kola: Velvary - Stochov 1:2 (0:1, Moravec - Lichner, Jirka).

close Tabulka Ligy starých pánů Kladenska info Zdroj: LSP zoom_in Tabulka Ligy starých pánů Kladenska