Přítočno si před začátkem turnaje přálo, aby došlo k jeho souboji s Hostouní, jejíž trenér Mužík chová k tomuto soupeři respekt. A stalo se. Utkání se sice pro něj nevyvíjelo dobře, poněvadž dvakrát prohrávalo o dvě branky – v půli to bylo 2:4. Po obrátce ale domácí bojovníci zmobilizovali síly a dovedli utkání nejen k remíze 4:4, ale také k penaltám! Dvěma góly k tomu přispěli Jícha a D. Holeček. Otec druhého jmenovaného – Pavel, pak rozhodl rozstřel.

Domácí pětkrát pokořili Kukelku, zatímco Svoboda už ve druhé sérii vyzrál na Elmana. Za Hostouň, jejíž sekretář Miroslav Vlček bral vyřazení s nadhledem, poněvadž pět hráčů prý odjíždí o víkendu na dovolenou, tudíž by do dalšího kola nezasáhli, v základní hrací době skórovali Motlík (PK), Zachariáš, Elman a Himl.

Hřebeč to na rakovnický Tatran umí. Vyřadila ho v Poháru České pošty a teď znovu! Poločas sice vyzněl pro hosty, kteří ho díky hlavičce Kudely  vyhráli, ve druhé půli ale poslaly domácí, kteří potvrdili, že jsou pohárovým týmem, do další fáze zásahy Machuty a Nachtigala. Zaslouženě, protože Hřebeč hrála opravdu pěkně.

Pomohli jí také dva borci, kteří mají vyřízené posezonní hostování, a to záložník SK Kladno a Hřebečák v jedné osobě Štěpán Hanzlík, a také její bývalý hráč Marc (Louňovice).

Nejsnadněji vyhrála Lhota. V Řevničově vyhrála i s kombinovanou sestavou 8:2 (4:0). V pohodovém duelu se trefili dvakrát Husák s Jiránkem a jednou Chadima, Mantlík, Chaloupka a Vlasatý.  „Nevím, jak soupeř, ale my si zahráli dobře," usmál se trenér Lhoty Miroslav Toncar.