„Gól padl v 93. minutě po posledním rohu, kde hráči udělali několik chyb. Stále se ještě musí učit a pochopit, že na ně nejsem tvrdý, abych jim kazil náladu, ale proto, že jsou nadaní a chci je někam dotáhnout," řekl kouč Martin Čurda, jehož borci naštvali hlavně obutím.

V Budějovicích celý den pršelo, přesto měl jediný hráč kolíky. „To beru i na sebe, ale museli jsme si vážně promluvit. Taková věc se nesmí opakovat," hromoval po trochu bruslařské show Čurda.

Jeho tým přitom po špatném začátku, kdy dostal dvě branky, dokázal do poločasu Krausem snížit a po obrátce stejný kanonýr srovnal.

Mladší dorosty se představily na půdě Plzně a dostaly ve dvou duelech nepříjemných 12 gólů. Zejména šestnáctce se nedařilo, parta kouče Miroslava Supáčka na soupeře v téhle kategorii jednoducše neměla a utržila debakl 0:7. Josef Vejvoda a jeho sedmnáctka v Plzni zahrály lepší partii. V půlce ještě drželi nerozhodný stav 2:2, teprve pak Viktorka utekla na 5:3.

Pozitivní zprávy naopak dorazily od koučů žákovských celků. Starší porazili Litvínov 8:0 a mladší dokonce 10:0. „Viděl jsem starší a musím říci, že některé akce byly vážně moc hezké a dobře se na to dívalo," pochválil kladenské kluky šéftrenér mládeže SK Petr Brabec.

Starší dorost – ČLSD – U19

SKP České Budějovice – SK Kladno 3:2 (2:1). Branky SK Kladno: Kraus 2. 

Kladno: Soukup – Stočes, Suchý, Hanzlík, Baruzzi – Kraus (84. Žuček), Pudil, Kubík, Popelka (89. Čížek), Šíma (68. Doupovec) – Kaňák (53. Bořík).

Mladší dorost – ČLMD – U17

FC Viktoria Plzeň – SK Kladno 5:3 (2:2). Branky SK Kladno: Nesládek 2, Borák.

Kladno: Pešek – Krupička, Suk (52. Ježek), Rohla, Hanuščík (67. Zaňák L.) – Hübst – Pírka, Cabejšek, Borák, Spal – Nesládek.

Mladší dorost – ČLMD – U16

FC Viktoria Plzeň – SK Kladno 7:0 (3:0).

Kladno: Strnad – Havelka, Krsek (21. Hejda), Sirůček, Sabo – Henzelín, Trejbal (78. Hrtan) – Vojtek (65. Forster), Koška (74.Tyban), Putík (41. Fajgl) – Sobota (41.Kubín).

Starší žáci A – U15

SK Kladno – FK Litvínov 8:0 (5:0). Branky: Procházka Š. 3x, Vachuda 2x, Kafka, Jemelka, Birnbaum.

Kladno: Kleinmond – Kopecký (36. Fečkanin), Ryšlink, Procházka P., Tirol (45. Burian) – Pospíšil (45. Cafourek), Birnbaum, Kafka, Kala (15. Kuchař) – Procházka Š. (45. Jemelka), Vachuda.

Starší žáci B – U14

SK Kladno – FK Litvínov 10:0 (6:0).Branky: Ondrášek 3x, Holub 2x, Kadar, Kott, Mráček, Pihrt, Kárník.

Kladno: Vokoun – Kott (45. Kalousek), Kubů, Fleislebr (36. Průcha), Chaloupecký (36. Kopačinský) – Procházka (36. Kárník), Kadar (45. Jansa), Pihrt, Radošinský (36. Hudousek) – Ondrášek, Mráček (36. Holub).