Když manažer SK Hřebeč Štěpán Sádecký před pár lety získal do týmu útočníka Miroslava Nováka, asi netušil, že podepsal jen výborného hráče. Kromě fotbalu Novák umí sehnat do mužstva skvělé ligové hráče a organizační schopnosti ukázal i při přípravě Dětského a sportovního dne.

Co se mu ve spolupráci s vedením obce, starostkou Petrou Piskáčkovou a šéfem klubu Jindřichem Burgerem povedlo?

Akce moderovaná zkušeným komentátorem České televize Pavlem Čapkem začne ve 13 hodin soutěžemi pro děti, v 15 hodin pak vypukne trénink s bývalým fotbalistou Sparty a dnes oporou Hřebče Jakubem Podaným. To je nejen výtečný hráč, ale je také aktivní na sociálních sítích, má zajímavé komentáře a pro děti může být zajímavý i tím.

V 16 hodin je naplánován velký ohňostroj pro děti a o hodinu později vypukne zápas krajského přeboru, v němž Hřebeč vyzve Lysou nad Labem.

Ani to ještě nebude konec, protože parádní tečka bude patřit opět ohňostroji. Ten už bude patřit i dospělým a oblohu zabarví v 19:30 hodin.

„Kdo chce strávit hezkou sobotu, určitě se přijďte do Hřebče na hřiště podívat. Snažili jsme se program připravit tak, aby se bavili všichni, přát by snad mělo i počasí. Těšíme se na vás,“ dodal Miroslav Novák.

Dodejme, že za pár dnů čeká fotbalový klub ve Hřebči další velká sláva, ve středu 8. června hostí ve finále krajského poháru celek Průhonic. Tam chystá i jedno obrovské překvapení.