O nejzvučnější posile, kladenském Lukáši Hajníkovi, jsme psali už před týdnem. Hráče na kraj zálohy nebo obrany doplní naopak spíše ofenzivní Jan Hrubý. Někdejší rychlonohý talent se na podzim svezl s mizérií Velké Dobré v I. B třídě, a tak s bývalými kamarády z dorostu SK Kladno zkusí o soutěž výš. „Pro Tuchlovice jsem se rozhodl, protože jsem si chtěl zase zahrát vyšší soutěž. Myslím si, že je to kvalitní mužstvo, které by mohlo myslet i na postup do kraje, ke kterému bych chtěl pomoci. Dalším důvodem byli i trenéři, se kterými se dobře znám," řekl Hrubý pro klubové stránky Tuchlovic.

Kromě Hajníka a Hrubého se ještě vrátili dva borci z hostování. Brankář Robert Pečonka přitom chtěl dochytat sezonu ve Slaném, aby částečně splatil (nejen svůj) nepovedený podzim, ale noví trenéři ho přesvědčili k návratu a Slaný už má náhradu v podobě Adama Dudáčka.

Další postavou, která k Tuchlovicím léta patřila, je Matěj Holan. Ten býval i kapitánem, ale pak se vážně zranil, po uzdravení se nedostal hned do formy, a tak na podzim hostoval na Stochově. „Dařilo se mi tam, splnilo to mé očekávání. Teď chci dokázat vedení klubu, že mám na to hrát v základní jedenáctce Tuchlovic," usmíval se Holan v rozhovůrku pro klubový server.