Jarní U11 Cup bude hrát celkem 14 družstev ve dvou skupinách. Dva nejlepší postoupí do semifinále a pak přijde finálový vrchol. Ten by měl přijít před 14. hodinou.

Kromě zmíněných celků Sparty, Plzně a Teplic přijede také Příbram proslulá výchovou mládeže (z poslední doby Matějů, Barák, Matoušek, Polidar), dále výběr Plzeňského kraje, náš okres budou reprezentovat výběr OFS Kladno, SK Kladno, dva výběry domácí Unhošti a SK Vinařice (nahradil odhlášený Králův Dvůr). Přijede také Most/Souš, Karlovy Vary, Motorlet a SKP Rakovník.

„Chceme nějak hezky zahájit sezonu a naladit děti. Povedlo se pozvat opravdu silné kluby, máme zajištěny rovněž zajímavé ceny nejen pro týmy, ale i nejlepší jednotlivce. Těšíme se,“ řekl Deníku šéf TJ Unhošť Martin Šimáček.

Dodejme, že se bude hrát jak na unhošťské umělce, tak na velkém hřišti rozděleném na dvě menší. Začátek je v 8:30 hodin, vyhlášení ve 14:15. Už od půl páté se hraje v Unhošti mistrovský duel mužů, v němž zdejší SK Kladno B přivítá Švermov.

Výběr U11 SK Kladno povedou trenéři Kamil Hosnedl, Vladimír Svoboda a Filip Dejčmar, výběr OFS Kladno dostali na starost Petr Maňkoš a Miroslav Vosyka.

Ti nominovali do výběru tyto borce:

Jiří Mišinec - SK Hřebeč

Kryštof Zemek - Švermov

Štěpán Rataj - Vinařice

Jan Kučera - Hostouň

Matěj Dudáček - Velké Přítočno

Kryštof Kadlík - Velké Přítočno

Karel Dvořák - Slaný

Matyáš Soukup - Slaný

Tomáš Uzel - Slaný

Jakub Kubenka - Slaný

Jan Helcl - Lhota

Jakub Brunclík - Kročehlavy

Tadeáš Seidl - Švermov