Velká Dobrá - Hradištko 1:3 (1:2)

Domácí si byli vědomi toho, že jim Hradištko nesedí, ale bohužel pouze do prvního gólu, který vstřelil už v 10. minutě Jícha hlavou po rohu Zelenky. Jenže ve 20. minutě propásli brejk soupeře a Čmakal krásným volejem k tyči srovnal. Za chvíli chybovali domácí znovu, navíc se vybíhající brankář Šaroch nedohodl s obranou a opět Čmakal minelu potrestal snadným obloučkem na 1:2.

Vše mohlo být jinak, kdyby Dobráci přetavili v gól převahu v začátku druhého dějství. Jenže Jícha po centru Bílka trefil pouze brankáře a stejný hráč poslal svou další možnost mimo tyče. A tak přišel další trest ranou Štengla zpoza vápna, která byla lehce tečována a tentokrát dost nejistá posila Šaroch lovila míč ze sítě potřetí. Případné zdramatizování odmítl v 88. střídající Machek, jenž nedal penaltu nařízenou za faul na Zelenku. „Po prvním gólu jsme se příliš uklidnili a velmi dobře hrající soupeř nám dal pořádnou lekci,“ uznal Radek Duda.

Branky: 10. Jícha – 20. a 28. Čmakal, 73. Štengl.

Dobrá: Šaroch – Polák, Elman, Dufek, Nedvěd – Bílek, R. Duda, Zelenka, J. Duda – Jícha, Růžička (65. Machek).