Zjevně i proti mužstvo hrající „s větrem v zádech" bylo vždy tím lepším, a tak první poločas patřil spíše domácím, ve druhém naopak měli převahu hosté.

Úplně první šanci utkání přinesla 15. minuta. Hostující J. Hrubý se po přímočaré akcí hostí dostal sám až před gólmana Melče, kterého překonal, jenže včas se vrátil Šťastný a míč z prázdné branky vykopl. Domácí kontrolovali dvěma dalekonosnými střelami Beránka, s první si však gólman Jungr poradil a druhá se těsně obtočila okolo spojnice branky hostí.

Nejnebezpečnější střelou byl pak pokus L. Roubíka, který Jungr s velikými obtížemi krotil doslova jako „horký brambor". Ve 40. minutě rozehráli domácí hezkou akci po křídle, centr směřující do vápna však Košulič hlavičkou usměrnil pouze na tyč. Přesto se Chmelaři dočkali. Ve 44. minutě zahrával Křikava trestný kop a přízemní střelou skrz hladovou zeď rozjásal domácí příznivce – 1:0.

Druhý poločas začal náporem hostí. Hrubého šanci vychytal gólman Melč, vzápětí prošel domácí obranou Machek, ale podél gólmana zamířil těsně vedle. O pár minut později byl na hranici velkého čtverce sražen L. Roubík a jeho trestný kop se jen překulil přes horní břevno. V 61. minutě hosté zle zatápěli před domácí brankou, gólman Melč několikrát zachraňoval situaci, na střelu zcela volného Dudy z malého čtverce však nedosáhl – 1:1.

Vzápětí notně zatrnulo všem přihlížejícím fanouškům, když se původně zamýšlený Bílkův centr díky silnému poryvu větru málem dostal až do domácí branky.  V 71. minutě se k velkému sólu nadechl Sajner, ve finále však nastřelil Jungra.

Vzápětí Melč bravurně vytáhl střelu Dudy. Největší šanci ke změně skóre měli domácí v 76. minutě. Staněk byl po samostatném úniku sražen ve vápně, kop ze značky pokutového kopu L. Roubíka však hostující gólman vystihl. Závěrečná desetiminutovka již žádnou změnu nepřinesla, a obě mužstva se tak vcelku zaslouženě rozešla smírně.