„Máme s tím trochu problémy,“ nezakrývá sekretář Čechie Miroslav Bubeník, podle něhož je stvrzená dohoda s Braškovem o Tichém (zatím hostování na půl roku), zatímco Růžička ještě podepsaný není. „Do Kopaniny jsme ho uvolnili na nějakou přípravu, ale jednání se chystá až na úterý. S Duškem jsem ještě pořádně nemluvil, takže teprve uvidíme, jestli se třeba do nějakých zápasů bude moci zařadit nebo ne,“ dumá Bubeník.


Tomu se ovšem také povedlo dotáhnout jiné příchody. Hostování juraje Stolára ze Slovanu je změněno na přestup, sekretář je také domluvený z SK Klanno na prodloužení pohybu Martina Jíchy v sestavě Čechie. Z SK by měl přijít také mladíček Vydra a osloven byl další dorostenec Elman. „Ten si však vzal čas na rozmyšlenou,“ dodal Miroslav Bubeník.


Navíc nezastírá, že se klub pokusí zažádat disciplinární komisi o prominutí zbytku trestu Libora Misury. Ten loni na jaře napadl rozhodčího a dostal roční distanc. „Okolnosti tam nebyly úplně jasné, každopádně žádost podáme. Jak vidím její vyřízení? Tak padesát na padesát,“ tipuje Bubeník.
Dnes čeká Velkou Dobrou přípravný duel na turnaji v Novém Strašecí. V 10 hodin se střetne s Kněževsí.