Velká Dobrá – Měchenice 9:1 (5:0)

Soupeř přijel na Dobrou v jedenácti, ale už v 15. minutě mu jeden borec údajně pro zranění odstoupil. Doberští tak mohli dát v dlouhé přesilovce klidně dvacet branek, ale spokojili se s devíti. Čtyři z nich obstaral muž zápasu, Radek Duda. Nejhezčí byl třetí, jímž uzavřel hattrick v prvním poločase. Po centru Zelenky si pohrál i s gólmanem a zavěsil. „Tchyně mi uvařila dobrý gulášek, proto mi toj tam padalo. Čtyři góly jsem nikdy nedal a mohlo jich být i víc. Ostatní se mi ještě po další spálených šancích smálu,“ chechtal se Duda, jehož čeká platba basy plzeňského. Stejně jako mladíka Noska. Pokračovatel rodinné tradice, jenž nedávno vystřídal v sestavě tátu, se prosadil po přestávce ranou z třiceti metrů, kterou brankář lapil, ale mizerně.
Dva góly zaplachtily pěkně do šibenice. Jícha se takhle trefil na 2:0, Neuberger na 8:1. Oba byli i u poslední trefy. Jícha si pohrál s obranou a Neubergerovi nesobecky předložil. Do výčtu střelců nám schází ještě Zelenka, jenž se trefil prudce k tyči. A hlavně – rozdával výborné pasy a tři zásahy Čechie připravil. „Soupeř byl sice hodně slabý, ale mně to nevadilo.Fotbal mě stejně bavil a užíval jsem si to. Kdy jindy si člověk tolik zastřílí,“ dodal kvalitně naobědvaný Radek Duda.

Branky: 15., 29., 36. a 69. Duda, 20. Jícha, 42. Zelenka, 53. Nosek, 74. a 79. Neubereger – 65. Dlesk.

Velká Dobrá: Červenka – Bílek, Liška, Dufek, Elman – Neuberger, Duda, Machek, Nosek (58. Vydra) – Zelenka, Jícha.


Lhota – Hvozdnice 3:0 (1:0)

Lhota nastoupila v ofenzivním složení, ale stále bez Zadáka a navíc bez Koláře a Havelky (pracovní povinnosti na ME) se do svého soupeře hned zakousla. Hosté však hráli uvolněně a šikovně kombinovali. Kromě Andělova sóla se do šancí dostával jen aktivní Chadima. Velkou šanci mu po Říčkově pasu chytil bývalý blšanský ligouš Obermajer, ale předtím už Chadima skóre otevřel. Ze své oblíbené disciplíny, standardní situace na zadní tyči, nejprve v 19. minutě minul, ale ve 24. už mířil přesně. Obě akce založil Procházka.

Po změně stran v 58. minutě vymysleli domácí krásnou akci na jeden dotek po ose Dubravský, centrující Adam a tečující Mačura – 2:0. V 66. minutě se nedala zahanbit ani levá strana, Dubravský našel šajtlí Trousila a ten bombou na přední tyč překvapil Obermajera. V dalších šancích selhali Anděl, Čermák a Mačura, ale i na druhé straně si zachytal brankář Šimek, jenž se vyznamenal a udržel potřetí na jaře čisté konto.

Branky: 24. Chadima, 58. Mačura, 66. Trousil. Rozhodčí: Vilhelm.

Lhota: Šimek – Adam, Hotový, Čurda, Trousil – Chadima, Dubravský, Procházka, Říčka (70. Čermák) – Anděl (79. Rác), Mačura.


Hradištko – Tuchlovice 2:1 (1:0)

Oslabený tuchlovický tým se umí vyhecovat jen na kvalitní protivníky. V Hradištku sehrál trapnou první půli, naštěstí s výjimkou brankáře Pečonky. Ten chytá v poslední době parádně a inkasoval pouze po pěkné ráně Štengla. Do druhé části se hosté probudili, soupeře zatlačili a brzy vyrovnali šťastnou hlavičkou Holana. Z dalších šancí už ale neudeřili, byť právě Holan a Hejduk spolu s dorostenci Nakládalem, Baštou a Grígelem hráli výtečně. Jenže stačila jedna chyba a Štengl svým druhým zásahem rozhodl. „Kdybychom nehráli jen druhou půli, museli jsme vyhrát,“ ustrousil vedoucí mužstva Tuchlovic Martin Karnolt.

Branky: 5. a 64. Štengl – 52. Holan.

Tuchlovice: Pečonka – Fitko (78. Kubec), Vondra, Hejduk, Mencl – Kedroň, Nakládal, Holan, Bašta – Stuchlý (58. Grígel), Peroutka.