„Smetanově Lhotě patří dosud, ale tam hrají jen okresní přebor, zatímco Fliegel hostoval ve vyšších soutěžích. Naposledy v pražském přeboru v Čafce, kde ho vedl náš nový kouč Závodský,“přiblížil manažer Čechie Miloslav Bubeník.

Ten se nad podobností s Kollerem jen usmál. „Bylo by to fajn, doufejme, že z Fliegela podobný hráč bude. Ale jednání jsme ještě neukončili, byť je na dobré cestě. Možná ho dotáhneme v sobotu při turnaji na Aritmě,“ navnadil Bubeník příznivce Velké Dobré.

Naopak s příchodem Lukáše Tlustého to nadějně nevypadá, Nové Strašecí ho nechce pustit. „Hráč k nám chce, ale trenér Mrázek ho pustí jen v případě, že sežene adekvátní náhradu,“ konstatoval doberský manažer.

Na Aritmě se účastník I. A třídy utká v sobotu s velmi zajímavým protivníkem – Přední Kopaninou. Ta po podzimu panujepražskému přeboru a hodně se opírá o bývalé oporySK Kladno. Posuďte sami.

V bráně stojí loni gólman béčka SK Daniel Borský, obranu diriguje někdejší obrovský talent Jan Charvát (kromě Kladna byl i v Blšanech, přibrzdilo ho vážné zranění), v záloze se objevuje Robert Nedvěd (za Kladno hrával i ČFL) a hvězdou týmu je Bohumil Strnadel. Ten to v Kladně dotáhl až do druhé ligy, jenže nejlepší časy zažívá v Přední Kopanině. Za tři roky tady nastřílel 100 gólů a dvakrát se stal nejlepším střelcem celé Prahy! Navíc si ho bývalá ČZU cení, že nehraje jen na sebe, ale dovede také bojovat pro mužstvo. „Bude to každopádně hodně zajímavá konfrontace, zejména se šutérem Strnadelem,“ uvědomuje si Miloslav Bubeník.

Zápas Velká Dobrá – Přední Kopanina se na hřišti Meteoru Praha hraje v sobotu od 13.30 hodin.