Na tenhle zápas se moc těší nový doberský kouč Milan Závodský. Vždyť v Rakovníku působil (v SK) a řadu hráčů dobře zná. „Raději jsem se ale byl před týdnem podívat na jejich přípravu se Strašecím. Hráli moc dobře, byli po půli lepší,“ uznal. Největší obavy má z Kapouna, jehož kdysi v Rakovníku vedl a bývalého kapitána SKR – největší posilu zimy Hájka. "Uvidíme, zda bude Kapoun hrát, na podzim toho tolik nenakopal. Hájek je určitě velká posila, to se musí nechat. A nebezpečný je také Polášek. Sice moc netrnuje, ale čich na góly má," varuje.

Také Závodský, jenž má na Rakovník skvělé vzpomínky,dostane k dispozici obměněný tým. Povedlo se přivést Pražana Fliegela (naposledy ČAFC), naopak Tetour zamířil raději do nižší soutěže – do Kollerovy Smetanovy Lhoty. Ještěve čtvrtekvečer se pak naposledy bude jednato příchodu Lukáše Tlustého ze Strašecí (podle posledních zpráv se kluby nedohodly). „Tetour mě trochu zklamal. Chtěl jsem mu dát šanci, tady se líbil. A pak mi pošle omluvnou esemesku,“ mrzelo Závodského, který ví, že ho čeká moc těžký duel. "Ale určitě můžeme uspět," hlásí, byť měl v zimě potíže s výsledky.

I kvůli tomu, že se tým špatně scházel. Marodili třeba Neuberger, Zelenka abrankář Šaroch, a tak není jisté, kdo vlastně bude mezi tyčemi. Zda on nebo mladší Červenka. "Uvidíme, první to povím jim," usmál se trenér.

Sestavu trenér Závodský prozradit nechtěl, podle Deníku by mohla vypadat následovně: Červenka (Šaroch) – Polák, Dufek, Stolár, Nosek – Bílek, Duda, Fliegel, Neuberger (Machek) – Jícha (Zelenka), Růžička.