Hvozdnice – Velká Dobrá 0:1 (0:0)

Hosté přijeli do Hvozdnice dost oslabeni, což se jim na jaře stává dost často. Chyběli třeba Duda, Zelenka nebo Růžička. I tak ale herně zápas ovládali, byť v 17. minutě pustili domácí do úvodní šance. Sólo však vychytal brankář Červenka a s dorážkou mu pomohl stoper Dufek. „Navíc to bylo po jasném ofsajdu,“ mínil kouč hostů Milan Závodský.

Od té doby počítali šance už jen hráči Čechie. Ve 20. minutě byl blízko prvnímu zásahu Jícha, ovšem trefil pouze břevno. Branka však přišla těsně po změně stran. Nejprve si Nosek vykoledoval jasný faul v šestnáctce a Jícha se z penalty nemýlil.

Náskok mohl pojistit v 66. minutě Bílek, který se dostal do samostatného úniku, ovšem mířil vedle stejně jako Jícha v 83. minutě. To už hráli domácí třináct minut o deseti po vyloučení svého obránce. Také hosté dostali červenou, a to v nastaveném čase Dufek po druhé žluté kartě. Výsledek to ale už neovlivnilo.

„Vyhráli jsme úplně zaslouženě, byli jsme lepší a mohli dát i více gólů. Koncovku však ovlivnilo velmi špatné, hrbolaté hřiště,“ řekl spokojený kouč Dobré Milan Závodský.

Branka: 51. Jícha (pk).

Velká Dobrá: Červenka – Polák, Dufek, Fliegel (90. Andruchovič), Lev – Bílek, Machek, Neuberger, Nosek – Jícha, Libecajt (65. Stolár).