Čechie Velká Dobrá – Metaz Týnec n/S 3:2 (1:1)

První půle se domácímu souboru nepovedla. Hráči si nepřesně přihrávali, přesto měli první šanci, kterou zadáci Týnce vykopli z brankové čáry. Po necelé půlhodině šli hosté do vedení po hezké akci Moravce a ve 41. měli po zaváhání brankáře Červenky další tutovku – tentokrát odvracel na čáře Dufek. Místo toho udeřilo na druhé straně, když v nastaveném čase po akci Neubergera vyrovnal technickou ranou Machek.

Po obrátce byla Čechie lepší, ale gólu se dočkala až v 79. minutě. Opět v tom měl prsty Machek, jenž efektně uvolnil Jíchu a ten nezaváhal. O zápletku se postaral pět minut před koncem hostující Skála, který z vápna vypálil, a přestože si Červenka sáhl, bylo srovnáno.

Jenže remíza nevydržela. Za dvě minuty se Zelenka parádně uvolnil, našel Jíchu, ten sklepl na Fliegela a střídající borec hlavou do protipohybu brankáře rozhodl. „Bylo to kolektivní vítězství, byť jsem musel týmu o přestávce důrazněji promluvit do duše. Soupeř měl svou kvalitu,“ uznal kouč Velké Dobré Milan Závodský.

Branky: 45. Machek, 79. Jícha, 87. Fliegel – 28. Moravec, 85. Skála.

Dobrá: Červenka – Polák, Dufek, Stolár, Lev (46. Fliegel) – Bílek, Machek, Neuberger (65. Uher), Nosek – Jícha, Zelenka.