Čechie V. Dobrá – Tn Sedlčany 1:3 (0:1)

Zejména do půle se hrálo bez větších šancí, ale jinak parádně. „Úroveň tuhle soutěž jasně předčila,“ pokyvoval uznale kouč Čechie Milan Závodský. Právě on se ale rozlítil v 18. minutě, když chyboval Stolár, omyl hasil skluzem, a byť rozhodčí Beran ukázal na roh, po chvíli na pokyn asistenta Brdy výrok změnil a ukázal na penaltu, z níž Brunclík neomylně otevřel skóre. „Byl to další výsměch Dobré a ovlivnění jinak výtečného utkání,“ hartusil Závodský.

A hněval se i po pauze. Nejprve opět na sudího, že pustil faul na Machka a hostující P. Chlasták zvýšil. Vzápětí ještě znovu chyboval Stolár, fauloval a z tentokrát jasné pentle opět Brunclík dal na 0:3.

Doberští se ani za tohoto nepříznivého vývoje nesesypali, zápas dohráli se ctí a dokonce se dočkali i korigujícího zásahu poté, co obrana hostů vykopávali míč z branky, ale trefil všudybyla Jíchu. „Před hráči smekám, že udrželi nervy a duel dohráli jak mají,“ pýřil se kouč Dobré, který je k tomu burcoval od stavu 0:3.

Ale úplně bez ztráty kytičky to nebylo. V závěru padala jedna žlutá karta za druhou a v 90. se pošťuchovali Bílek s Hrdličkou a soudce oba poslal předčasně do sprch.

Branky: 82. Jícha – 18. a 57. Brunclík (obě z PK), 53. P. Chlasták. Rozhodčí: Beran. ČK: 90. Bílek - Hrdlička.

Velká Dobrá: Červenka – Polák, Dufek, Stolár (64. Elman), Lev – Bílek, Machek (58. Machek), Duda, Nosek – Zelenka (71. Uher), Jícha.