Čechie Velká Dobrá - SK Kladno 1:5 (0:2)

Kladno sice nepřivezlo některé opory jako Pavlíka, Procházku, Szaba či Bartoše, ale naopak předvedlo možné posily. Ve stoperu zůstal zatím téměř neprověřen Slovák Peter Mráz (Čáslav), na kraji obrany se vedle něj slušně uvedl Jan Moravec z Bohemians 1905,před ním testovaný Broschinský (dříve mj. Liberec). Po obrátce dostali možnost hráči, kteří minulou sezonu strávili v divizním béčku jako Samek, Chalupa, Zezé a Hlava, navrátilec z vlašimského hostování Kabele a také útočník Dvořák (také Vlašim). kromě nich ještě AmeričanJacken z Přední Kopaniny, který jako fotbalista moc nevypadá, míč však kopne zřejmě vždycky tam, kam chce.

V samotném duelu měl už v první minutě šanci hostující Šilhan, ale výtečného brankáře Červenku překonal až Strnad po šťastném odrazu míče (23.). Po něm se prosadil hezkou rybičkou T. Mašanskýpo centru Hajníka.

Po změně stran se sestava prostřídala a hra - do té doby hodně bojovná, se malinko zhoršila. Přesto hosté další tři góly dali. Radost měli ale i domácí, když se deset minut před koncem trefil hlavou dřívější kanonýr Kladna Jícha.

Branky: 80. Jícha - 23. Strnad, 44. T. Mašanský, 62. Hlava, 70. Cigánek, 89. Kabele. Rozhodčí: Maurer.

Velká Dobrá: Červenka - Polák, Dufek, Andruchovič, Lev - Bílek, Duda, Machek, Nosek - Zelenka, Jícha. Střídali Stolár, Neuberger, Uher, Chalupa, Brátka.

Kladno (I. pol.): Tesař - Moravec, Mráz, Beneš, Hajník - Moravec, Holub, Strnad, Zoubele - T. Mašanský, Šilhan.

Kladno (II. pol.): Kostolanský - Kabele, Dubský, Samek, Chalupa - Jacken, Hlava, Zezé, Cigánek -Zachariáš, Dvořák.

Podrobnosti z oslav připravujeme. Prohlédněte si fotogalerii.