Ve Strašecí se Doberští nepředvedli ve špatném světle, podle kouče Milana Závodského byli dokonce ve druhé půli o něco lepší. Jenže právě v ní udělali dvě chyby a domácí je ztrestali. Z penalty se trefil J. Mrázek (57.), za jedenáct minut pak zvýšil Mrština. Enklávu hráčů z našeho okresu zvýraznil v dresu Strašecí Matěj Pejša, jenž měl původně zamířit do Slovanu Kladno. „Měli jsme dost zraněných, ale zahráli si alespoň i ostatní,“ řekl domácí trenér Miloslav Mrázek, jemuž se zamlouvá střelecká potence slánského Mrštiny. Hostující Milan Závodský byl se svými mladými posilami (stoper Valenta z Prahy prošel i Spartou a Bohemkou, Kozel přišel z Kladna) také spokojen. „To ano, určitě to nejsou hráči do počtu.“

Mladý Kozel také v neděli zaujal, když si vymodlil proti Strašnicícm faul a Jícha dal z penalty jediný gól první půle. „Druhou už jsme kvůli hromům a bleskům odehrát nemohli,“ vysvětlil Závodský, jehož trápí těžký start do I. A třídy v Novém Knínu. „Vím, že se tam našemu klubu daří a doufám, že to bude pokračovat i za mě. Ale pojedeme bez řady opor, třeba Dufka, Poláka, Zelenky a Lva,“ lituje.

Výsledky:
Nové Strašecí – Velká Dobrá 2:0 (0:0). Branky: 57. J. Mrázek (pk), 68. Mrština.
N. Strašecí: Kolek – Krumhanzl (15. D. Mrázek), Duchoň, M. Pejša, Soukup – Zázvorka, L. Mrázek, J. Mrázek, Vašák – Kudela, Mrština. Střídali Pilař a Stránský.
V. Dobrá: Závora – Andruchovič, Dufek, Valenta, Elman - Bílek, Machek, Duda, Nosek – Kozel (46. Jícha), Neuberger.
Velká Dobrá - Union Strašnice 1:0 nedohráno. Branka: 27. Jícha (pk).
V. Dobrá: Červenka - Andruchovič, Dufek, Valenta, Elman - Bílek, Machek, Kozel, Nosek – Jícha, Neuberger.