Tn Rakovník – Čechie Velká Dobrá 2:2 (1:1)

Doberská Čechie bez potrestaných Jíchy a Zelenky dvakrát na Tatranu prohrávala, přesto veze bod. V první části byla o dost horší, jenže domácí se trefili jen jednou, když se ve 26. po křídelním úniku a následném centru prosadil ve skluzu Beneš. Až potom čechie trochu oživla, přesto musel trenér Závodský své ovečky o přestávku trochu vzpružit. Pomohlo to, druhou části už hosté odehráli mnohem lépe.

V úvodu měli ale i štěstí poté, co soupeř trefil břevno. V 73. minutě ale Kozel zahrál standarsdku na přední tyč a stoper Stolár si vzpomněl na časy, kdy platil za kanonýra krajského formátu.

Naděje hostů opět pohysly v 78. po minele Dufka a zaváhání brankáře Červenky. Dvojitou chybu přetavil v gól Polášek a Tatran zase vedl. Ovšem jen šest minut. Kozel totiž opět kopl fantasticky standardku, tentokrát si naběhl druhý stoper Duda a také hlavlou srovnal.

„Že hráči po tom druhém gólu Rakovníku nesložili zbraně, to mi opravdu hodně potěšilo,“ pokyvoval uznale hlavou Milan Závodský a nezapomněl pochválit trojici sudích. Týden po mistráku v Mělníku, kde přišel o dvě opory a i on sám byl vyloučen, to však znělo upřímně. „Za dobu, co se pohybuji v téhle soutěži, byl to tohle nejlepší výkon. Možná o pro to, že delegátem byl pan Amler (býv. arbitr FIFA, poz. red).“

Branky: 26. Beneš, 78. Polášek – 73. Stolár, 83. Duda. Rozhodčí: Pechanec.

Velká Dobrá: Červenka – Dufek – Polák, Duda, Stolár, Lev – Bílek, Machek (35. Uher), Nosek (90. Andruchovič) – Neuberger, Kozel.