Čechie Velká Dobrá – Hořovicko B 1:2 (0:1)

V první půli se domácí hráči nehýbali, kazili přihrávky a schovávali se. Přesto mohli jít do vedení po hlavičce Dudy z osmi metrů, kterou však lapil gólman hostů.

Po necelé půlhodině měl možnost také mladý Kozel, ovšem na přední tyči naložil s přihrávkou Zelenky bídně. Závěr půle už patřil jednoznačně hostům. Nedůrazný odkop Dufka po standardce se dostal k hráči Hořovicka, který ještě přihrál lépe postavenému Šmídovi a ten otevřel skóre. Následně šli hosté do sólového úniku, ten ale zmařili.

Po obrátce už Doberští přece jen přidali, i když k ideálu to mělo pořád daleko. Přesto se dočkali vyrovnání po ráně Dudy z hranice velkého vápna (66.).
Zápas se zlomil necelou čtvrthodinu před koncem.

V 77. minutě trefil Jícha hlavou břevno a vzápětí se do míče opřel Neuberger a zatřásl tyčí!

Za dvě minuty pak domácí nechali otevřenou pravou stranu a hosté zakončili rychlý výpad druhou brankou. Mohli připojit i třetí, proti byl ovšem brankář Červenka a skvělým zákrokem dal týmu naději na bod. Té se ujal Neuberger, ale další jeho krásná rána cinkla jen o břevno.

„Hodně mě to otrávilo a nabídl jsem předsedovi Dufkovi svou funkci. Když hráči nechtějí, nemá to cenu,“ posteskl si trenér Velké Dobré Milan Závodský. Vladimír Dufek zatím jeho funkci nepřijal, rozhodne se v týdnu.

Branky: 66. Duda – 38. Šmíd, 79. Krajčovič. Rozhodčí: Železný.

Dobrá: Červenka – Bílek, Dufek, Lev – Neuberger, Machek, Nosek – Zelenka, Duda – Jícha, Kozel (69. Stolár).