Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Dobrá prohrála opět o gól

Praha - Na turnajích Aritmy Praha si vedla rozdílně mužstva z Kladenska. Velká Dobrá v Terranova Cupu I. kategorie prohrála ve skupiněpo několikátézápas o gól a skončila poslední.

15.2.2010

Mladičký Tomáš Andruchovič (v modrém) pravidelně nastupuje na stoperu v sestavě Čechie. Foto: Bohumil Kučera

Proti osudovému soupeři z Hvozdnice, s nímž na závěr podzimu ztratila jasně vyhraný zápas, nastoupila doberská Čechie v o mnoho horším rozpoložení než k předešlým duelům s Tempem a Aritmou.

Na rychlý zásah Hvozdnice sice bleskově odpověděl nadějný Hrubý a poté dokonce Naňko poslal čechii do vedení, ale pak úřadoval soupeř. Do půle srovnal, hned po ní vrátil vedení na svou stranu a v 75. minutě náskok potvrdil. Naději Doberáků hrajících bez Dudy, Zelenky a Jíchy vzkřísil ještě Neuberger, ale závěrečných deset minut už k vyrovnání nevedlo. „Jsem zklamaný, po dobrých zápasech jsme se zase vrátili prakticky na začátek. Chyběla mi vůle po vítězství,“ zlobil se kouč Čechie Milan Závodský, jehož tým čeká skupina o umístění.

Velká Dobrá – Hvozdnice 3:4 (2:2). Branky Čechie: Hrubý, Naňko, Neuberger. Velká Dobrá: Pejša – Polák, Dufek, Andruchovič, Bílek – Neuberger, Naňko, Machek (46. Lev), Kozel – Hrubý, Stolár.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

Nehody více než čtyřiceti vozidel zablokovaly dálnici D6 na Kladensku

Kladensko /FOTOGALERIE/ - Dálnici D6 na Kladensku u Pavlova na pomezí dvou okresů ochromily nehody desítek aut. Od středečního rána se zde stala řada nehod.

On line: ptejte se Romana Šroby

Kladno - Středečním hostem sportovního on line rozhovoru bude předseda sportovní komise města Kladna Roman Šroba. Zajímá vás například s jak velkým rozpočtem pracují a kam prostředky určené sportovním klubům putují?

I. B třída: Víra ve vlastní síly se Unhošti vyplatila

Kladensko – Dobrá si na čele fotbalové I. B třídy udržela čtyřbodový náskok na Doksy, které celý podzim odehrají venku. Na předposlední příčku klesly Zlonice. Nejvíc asi překvapila výhra Unhoště na hřišti Hostouně.