Hrubý se s novou sestavou nepáral. V prvním týdnu jí naordinoval jenom běhání po lese, ale hráči si pak zápasu vážili, favorita přehráli hlavně v prvním poločase a slušně zahráli i ve druhém. „Na úvod se mi to líbilo. Kluci hráli v nasazení, dobře kombinovali, byli lepším týmem. Pro mě to bylo příjemné překvapení,“ usmíval se Vlastimil Hrubý, kterému řada hráčů scházela.

Hlavně oba synové Jan a David, kvůli nimž angažmá přijal. Kromě i toho i členové základní jedenáctky Polák, Zelenka, ale i Stolár s Kozlem. Do pole tak musel Hrubého asistent Petr Fíman, a také náhradní brankář Závora. Ten dokonce po kombinační akci otevřel v první půli skóre. „Jestli ho využiji v útoku? Není to vyloučeno, mně se jeho projev líbí. Občas hraje v útoku i za béčko,“ doplnil Hrubý.

Skóre uzavřel ve druhé části Machek povedeným trestným kopem, který šel po zemi k tyči.

V hostujícím celku se opět objevily i tři posily z Tuchlovic. Těm se ale moc nedařilo. Útočník Stuchlý se za sedmdesát minut pobytu na hřišti neprosadil, Weis nenastoupil kvůli dovolené a Brož těsně před půlkou hřiště opustil pro zranění kotníku. Příprava byla totiž docela ostrá.

Čechie Velká Dobrá – Tatran Rakovník 2:0 (1:0). Branky: Závora, Machek.

Velká Dobrá:
Červenka – Fíman, Dufek, Duda, Lev – Váňa, Ďurčanský, Machek, Bílek – Jícha, Závora. Střídali Chalupa, Vyšín.