Na Loděnice nemá Dobrá hezké vzpomínky. Na jaře ji soupeř porazil na jejím hřišti, když už byl odsouzen k sestupu, který později potkal i Čechii. Ta sice začala svižně, jenže v 11. minutě odhlavičkoval Polák míč jen k Herejtovi, ten ho napálil z 35 metrů a jeho rána s pomocí břevna překvapila Červenku – 1:0.

Od té doby vládli domácí. Jejich jednoduchá hra jim přinesla čtyři čistá sóla na Červenku, ale gólem skončilo pouze to Pospíšilovo. „Absolutně jsme vypadli z role, nebránili a mohli prohrávat v půli pět nula,” uznal kouč Čechie Vlastimil Hrubý.

Po přestávce se jeho svěřenci přece jen zlepšili. Začali se dostávat do šancí, ovšem tu největší promarnil hlavou Duda. Po něm neuspěl s hlavičkou ani Stolár, ze slušných pozic minuli Jícha s J. Hrubým. Kontaktní gól přišel až v 83. minutě poté, co Duda z dvaceti metrů přehodil vyběhnutého Patejdla. „Ve zbytku utkání už jsme se ale k ničemu nedostali,” přiznal Vlastmil Hrubý, jehož tým čeká nyní rozhodující trojboj podzimu – hostí Braškov, jede do Velvar a hostí Hřebeč.

Loděnice - Velká Dobrá 2:1 (2:0). Branky: 11. F. Pospíšil, 35. Herejt – 83. Duda. Rozhodčí: Beran.

Velká Dobrá: Červenka – Bílek, Stolár, Polák, Lev – Machek (80. Naňko), Ďurčanský, Duda, D. Hrubý (55. Zelenka) – J. Hrubý, Jícha.