Hvozdnice prakticky po celé utkání vládla, vytvořila si řadu možností, ale zejména tmavý Obusanya se předháněl v jejich zahazování. Hvozdnice byla lepší zejména do přestávky, ovšem své dva góly, které nakonec duel rozhodly, vměstnala až do posledních minut. Nejprve se trefil ve 38. minutě Hlava a po něm i Obusanya, ve své zhruba čtvrté tutovce.

Když po přestávce nepřekonal skvělého Jungra v jasné šanci ani Fujdiar hostující ve Hvozdnici s úspěchem z SK Kladno a vzápětí snížil domácí kanonýr Jícha, bylo utkání skoro až do konce zajímavé. Dobrá se totiž vepředu zlepšila, několikrát měla hlavně díky aktivnímu Neubergerovi šanci vyrovnat, ale útočníkovi se v koncovce vůbec nevedlo.

Na druhé straně Hvozdnice přehrávala zásluhou výtečného Hlavy Čechii zejména v záloze a neustále sahala po uklidňující trefě. Spoustu šancí po pěkných akcích opět zazdila, ale potrestána nakonec nebyla. Smolař Andruchovič totiž minutu po svém příchodu na hřiště (80.) doslova namazal Zavadilovi a ten Jungra prostřelil.

Domácí se pak už ani moc nezlobili na rozhodčího Bartůška, který odpustil hostům pokutový kop za sražení Jíchy.

„Zlobit se musíme spíš na sebe. Stejně jako v Dobříši jsme opět velmi špatně bránili, hlavně do poločasu nebyli nebezpeční ani vepředu. Je to špatné,“ vystihl formu Velké Dobré ze závěru podzimu kouč Vlastimil Hrubý.