„Měli jsme hrát jako vždy s Modrou, ale nechtělo se nám do večerního utkání, panoval hrozný mráz. Nakonec se díky aktivitě sekretáře FK Teplice (zápas se hrál na umělce teplických Stínadel) povedlo sehnat tyhle Němce a hráli jsme v poledne,“ vysvětlil změnu kouč Čechie Vlastimil Hrubý.

Podle něj mužstvo zahrálo tentokrát oproti vystoupení se Lhotou mnohem lépe, s podstatně větší chutí. „Moc se mi to líbilo, byť soupeř nebyl nějak přehnaně výborný. Přirovnal bych ho kvalitou k naší B třídě,“ odhadl Hrubý.

I on ale žehral na počasí, podle něj trpí při podobných fotbalech hlavně trenéři. „V Teplicích je to docela otevřené a těch devadesát minut bylo skoro utrpením. Zvlášť když jsem měl kopačky, protože jsem uvažoval, že budu chvíli hrát. Ale byl jsem tak ztuhlý, že to prostě nešlo,“ usmál se.

Velkou Dobrou čekal další duel ve středu, kdy na hřišti Aritmy Praha měl dohrávat víkendový duel Weber Cupu proti Sokolu Hostouň. Oba týmy se ale dohodly, že budou hrát jindy a hráče spíš kvůli mrazům budou šetřit.