Rezerva Hořovicka tentokrát nenastoupila posílena, naopak do zápasu naskočili od začátku tři dorostenci. Hosté se dostali brzy do vedení, když Neubergerposlal odražený míč pod břevno. Zbytek prvního poločasu ovšem patřil domácím. V 15.minutě vyrovnal Čihař, kterýpo zemi prostřelil děravou zeď.

O deset minut později poslal tentýž hráč domácí do vedení, kdy po pěkné ulici prostřelil Červenku. Ve 30. minutě již Hořovicko vedlo 3:1, když obrana hostů zaspala, Kolář postupoval sám na branku a zkušeně zakončil. Ve 38. minutě se prosadil další mladík. Po dlouhém míči za obranu Ábel přehodil vybíhajícího brankáře a hlavou poslal míč do sítě - 4:1. Hosté mohli do průběhu prvního poločasu také promluvit, ale když už se dostali do šance, buď mířili nepřesně, nebo je vychytal výborný dorostenec Zíma.

Druhý poločas patřil jednoznačně hostům. Hned v 52. minutě snížil kuriózně Jícha, když se mu míč doslova zapletl mezi nohy a poté se jen tak tak dokutálel za brankovou čáru.

Tentýž hráč poté mohl i vyrovnat, měl totiž na kopačkách dvě stoprocentní šance. V prvním případě jej ale vychytal Zíma a ve druhém hlavičkoval z malého vápna mimo branku.

V 69. minutě hosté snížili na rozdíl jediného gólu, když po hrubceobrany prostřelilbrankáře Neuberger - 4:3. Hosté se snažili o vyrovnání, naopak udeřili domácí. V 80. minutě pojistil vedení Hořovicka Čihař, jenžzkompletoval hattrick. V závěru pak excelovali oba brankáři.

Hořovicko B - Velká Dobrá 5:3 (4:1).

Branky: 15., 24. a 80. Čihař, 30. Kolář, 38. Ábel - 3. a 69. Neuberger, 52. Jícha. Rozhodčí: Žižka M.Diváci: 70.
Hořovicko B: Zíma - Král (65. Šimůnek), Rak, Švarc, Novotný, Tůma, Kolář, Hruška (77. Šilhavý), Černý Jar., Čihař, Ábel.
V. Dobrá: Červenka - Lev, Zelenka, Nosek, Neuberger, Elman, Polák, Andruchovič, Jícha, Machek, Uher.