Tempo hrálo hlavně dopředu velmi dobře, ale brankáře Martina Vokouna překonali jeho hráči jen v úvodu, ostatní šance další povedená posila zimy pochytala a byly minimálně tři. Gólmana chválí i hrající trenér Miroslav Novák a potěšilo ho také vyrovnání z kopačky Myšky, jenž potrestal penaltový faul na Lukeše. "Na podzim jsme nedali čtyři z pěti penalt, takže máme nového exekutora. Navíc Myška proměnil penaltu i proti nám, když hrál ještě na podzim za Louny. Teď na pětku šel ale hlavně proto, aby zaplatil do klubové pokladničky," smál se kouč Novák.

Fotbalová příprava: SK Kladno (v modrém) podlehl doma FK Teplice B 1:3.
Teplice otevřely fotbalovému Kladnu oči, trenér Hašek nekličkoval

Po pauze jeho tým lépe proměňoval šance. Myška po spolupráci právě s Novákem, Dolejš po centru Vernera a nakonec i kouč Novák sám, když využil dlouhého výkopu Vokouna a chyby zadáků Tempa. "Z půlky půlky jsem přehodil gólmana, abych nemusel běžet až k bráně, mám bolavý kotník," ucedil snajpr.

Celkově hodnotil výkon týmu jako zlepšený. "Trénujeme skvěle, je to jízda, ale v zápase to zatím vidět nebylo, tak jsem rád, že už jsme to zlomili," dodal.

Tempo Praha - Hřebeč 2:4 (1:1).

Hřebeč (1. pol.): Vokoun - Novák T., Dolejš, Hodosi - Lukeš, Hajný, Grobár, Myška, Dolák - Nadri, Lukič.

Hřebeč (2. pol.): Vokoun - Melichar, Dolejš, Novák T. - Zajíček, Verner, Procházka, Myška, Štěpánek - Pařízek, Lukeš (70. Novák M.)