Velká Dobrá – Hvozdnice 2:1 (1:0)

Utrápená výhra Čechie se soupeřem, který spoléhal jen na obranu v devíti lidech a rychlé útoky vedené šikovným Obermajerem. Ten však zlobil vydatně a třikrát se objevil přímo před brankářem domácích Šarochem. Ten byl ale pokaždé úspěšnější a svůj tým tentokrát podržel. Na druhé straně už ve 20. minutě nacentroval Polák přesně na Stolára a ten hlavičkoval dokonale – 1:0. „Měli jsme však přidat přidat ještě gól, šancí jsme měli dost,“ zlobil se hrající asistent kouče Radek Duda. Jeho týmu se to nedařilo ani po změně stran, naopak v 75. Pšenička vyrovnal. Když už to vypadalo na dělbu bodů, prosadil se ve vápně důrazný Jícha a podél gólmana rozhodl. „Oproti zápasu v Tuchlovicích to bylo klidné, ale nám se těžko prosazovalo přes zahuštěnou obranu,“ přiznal Radek Duda.

Branky: 20. Stolár, 85. Jícha – 75. Pšenička.

Dobrá: Šaroch – Polák, Elman, R. Duda, Nedvěd – Bílek, Machek, Zelenka, J. Duda (80. Nosek) – Jícha, Stolár.

Prohlédněte si fotgalerii ze zápasu.

FC Jesenice – SK Lhota 2:0 (1:0)

„Jednoznačně byla Jesenice nejslabším soupeřem v I. A třídě za rok a čtvrt, co ji hrajeme,“ posteskl si po smolném duelu hostující sekretář Martin Chadima. Jeho tým měl měl od začátku klid na kombinaci, čas na tvorbu šancí, matní domácí však všechno s velkou dávkou štěstí ustáli. Třeba i pět po sobě jdoucích rohů, kdy to hořelo to ve vápně, avšak i pokus Zadáka obrana vyhlavičkovala z čáry. Jak už to ve fotbale bývá, skóre se pohnulo na druhé straně. Ve 41. minutě domácí důrazně obrali o míč Havelku a M. Worofka otevřel zblízka skóre. V kabině opařené Lhoty došlo k netradičnímu střídání, protože mladý Trousil neunesl kritiku spolhráče Ráce a lavička to vyřešila jeho výměnou za Anděla. I tak Lhota chtěl zápas otočit, jenže už čtzyři minuty po přestávce nechytila obrana další brajk a M. Worofka náskok Jesenice pojistil. Domácí pak hájili náskok vehementně celý poločas a s velkým štěstím se jim to povedlo. „Ani nemá cenu vypočítávat všechny šance, které jsme nedali. Byli v nich snad všichni hráči. Bohužel jsme museli uznat, že fotbal takhle krutý někdy bývá,“ konstatoval smutně Martin Chadima.

Branky: 41. a 49. M. Worofka 2. Rozhodčí: Prokeš.

Lhota: Šimek – Rác, Hotový (71. Adam), Havelka, Trousil (46. Anděl) – Kolář, Dubravský (78. Kohout), Mačura, Asník – Zadák, Podraný.