Zpestřením pro diváky je navíc start trojice současných kladenských borců ve výběru trenéra Vítězslava Lavičky. Ten nominoval Ondřeje Kúdelu, Jiřího jeslínka a Bořka Dočkala. právě on se v neděli trefil jednou do sítě Lichtenštejnska a přispěl k výhře 4:0.


Ještě před včerejším trénonkem v Kladně netušil, zda vůbec dnes nastoupí opět ve středové formaci vedle Kúdely, nebo trenér zvolí jinou sestavu. Protože třeba Jeslínek v Lichtenštejnsku nenastoupil, ale v Kladně se mu vede. „Měli jsme jen regenerační trénink na Kopanině a tam se vysledovat nic nedalo. Snad až v Kladně,“ řekl před úterní podvečerní přípravou.


Že bude utkání s Armény právě v Kladně, to Dočkal vítá. „Neřekl bych, že zápas bude atraktivnější, ale je to příjemné hrát v prostředí, které znáte,“ usmál se autor jedné letošní ligové branky do sítě Jablonce.


Nezapomněl pak varovat před silou Arménů, kteří Čechy jako jediní v kvalifikaci obrali o body (1:1). „Fotbal je tam na velkém vzestupu. Jsou hodně houževnatí, rychlí i technicky vybavení. Utkání bude moc těžké, ale věřím, že naše sehranost bude opět o něco lepší a podáme co nejlepší výkon. Vyhrát se musíme snažit a rádi bychom, aby to bylo po co nejlepším výkonu,“ dodal Bořek Dočkal.

 

ČR "21" - Arménie "21"

Středa 17. října, Kladno, stadion Františka Kloze, začátek v 16.30 hodin. Vstupné: 50 korun, mládež do 15 let zdarma.


Předpokládaná sestava ČR: Švenger - Rajtoral, Suchý, Cigánek, Kubáň - Fillo, Kalouda, Kúdela, Dočkal - Pekhart (Jeslínek), Smejkal.

 

Více ve středečním Kladenském deníku.