Zejména do poločasu Doksy domácí Pražany zaskočily. Nepustily je do jediné šance a samy skórovaly Pešičkou a ještě mohly přidat další góly. Po výprasku 0:3 na Tempu do byl výkon jako noc a den. "Otočilo se to o 360 stupňů. Na Tempu jsme byli za hloupého sparringpartnera, ale tady najednou hráli kluci skvěle, byli na zápas natěšení a možná využili i toho, že si domácí podle předešlých výsledků mysleli, že to zvládnou pohodlně," mínil trenér Doks Martin Škvára.

Utkání bylo docela vyhecované, každopádně po změně stran se vyrovnalo. Hosté sice pokračovali v dobrém výkonu, ale zlepšily se také Střešovice a po jedné chybě vyrovnaly na konečných 1:1.

Největší šanci zlomit výsledek zpět na stranu Doks měl v úplném závěru rychlík Sekanina. Šel sám na bránu, vedle mu chvátal Nesládek, ale Sekanina podobně jako Wiesner u Bosporu a Dardanel vzal vše na sebe. Jenže mířil vysoko nad…

První fotbalový ples okresních týmů Kladenska v kině Sokol. Hlavní pořadatelka Andrea Abrhamová s dědou
Foto, video: První Ples kladenského fotbalu se povedl

"Koncovka jediná mě trochu mrzí, měli jsme dát v Praze aspoň čtyři góly, šancí jsme měli opravdu dost. Trochu mě zklamalo také jednání domácí lavičky, která místo svých hráčů řešila často nás. Ale to je jejich věc, já jsem maximálně spokojen s výkonem i úrovní zápasu, kluci si zaslouží absolutorium," dodal Martin Škvára.

Jeho tým v zimě omladil. Ze Švermova získal Vojtěcha Steinbacha, z Velké Dobré Jana Mertlíka a z Kročehlav Zdeňka Matějku. Všichni se zatím jeví velmi dobře a jsou pro Doksy zajímavou perspektivou.

S kým bude klub hrát za týden, není jisté. "Nechali jsme si tam volné okno, kdyby vyplaval nějaký volný kvalitní soupeř nejlépe z divize. Ale když se nikdo neobjeví, necháme klukům volno, natěšenost na soutěž pak bude o to větší," doplnil trenér Doks.