Obě mužstva nenastoupila v kompletních sestavách. Lhotě scházelo ofenzivní trio Mikolanda, Jung, Havelka i stoper Velas, kromě Junga hledajícího angažmá by ale ostatní měli brzy naskočit. Doksy také pár hráčů neměly, třeba Steckoviče nebo M. Maříka, navíc jim odejde Šoffer zpět do Vinařic.

Doksy se v parnu lépe pohybovaly, byly lepší a měly víc šancí. Ale góly dávala Lhota. Na 1:1 Podraný a na 2:1 Červenka z SK Kladno, který si pěkně na půlce obhodil Samka, nenechal se rychlíkem doběhnout a sólo s klidem zakončil. „Měl jsem z kluků dobrý pocit. Zatím jsme byli v přípravě bez balonu, přesto si vedli dobře. Bohužel, z osmi jasných šancí proměníme jedinou, ale to už u našeho týmu znám," říkal trenér Doks Martin Škvára, který zatím žádné velké posily nehlásí.

Kouč Lhoty Petr Cais byl spokojený méně. „Ve vedru nám to neběhalo, hráli jsme špatně. Doksy byly díky pohybu lepší, ale je otázka, jak jim jejich vysoký presink bude vycházet proti zkušeným soupeřům v I. A třídě," trochu zapochyboval Petr Cais, jehož tým nyní hraje až v dalekých Hostomicích, zatímco Doksy zítra odpoledne nastoupí na hřišti Velké Dobré.