Moderátor Vlasta Korec, hvězdy české kopané minulosti, hokejoví Rytíři Kladno, dokesští plejeři současní i ti už odpočívající. Ti všichni jsou do Doks pozváni. Zejména v neděli se bude nač koukat, program poběží od 10 hodin dopoledne až do noci.

Začneme ale sobotou, ta je věnována mládeži. Od 9 do 16 hodin odehrají svůj turnaj mladší přípravky, pak pro ně klub přichystal rozloučení se sezonou a od 18 hodin bude hřiště patřit skupině Černý brejle, která zahraje hlavně k tanci.

Pro děti bude v sobotu v Doksech připravena i řada atrakcí, které milují, ať už je to skákací hrad, malování na obličej, soutěže o ceny nebo i výtvarná dílnička se Střediskem volného času Labyrint Kladno.

Také neděle začne dětským turnajem. Tentokrát je vyhrazen starším přípravkám a bude se hrát od 10 do 14 hodin. V půl třetí už přijde první vrchol oslav – utkání SK Doksy vers. Rytíři Kladno. V 16.15 hodin přijde na řadu křest nové knížky ke 100 letům SK Doksy a po něm (17) další fotbalový zápas.

V něm se střetnou opět Doksy s Internacionály České republiky. „Hráči z áčka i béčka se namíchají tak, abychom mohli oba duel s Rytíři i internacionály odehrát se ctí," usmívá se předseda klubu a zároveň starosta obce Doksy Jiří Junek.

Na závěr oslav se v místní restauraci U Brejníků uskuteční setkání bývalých i současných hráčů SK Doksy.
„Věřím, že nám bude přát počasí, přijde hodně lidí a zábavu i fotbal si po oba dny užijí naplno. A věřím také, že i díky výzvám v novinách přijede do Doks co nejvíc bývalých borců našeho klubu. Nejlepší by bylo, kdyby dorazili všichni," těší se Jiří Junek.

Výzva všem bývalým hráčům

V červnu oslaví fotbalový oddíl SK Doksy 100 let od svého založení. V neděli 23. června uspořádá exhibiční fotbalová utkání doprovázený bohatým programem. Vedení klubu by rádo na oslavy pozvalo všechny hráče, kteří v uplynulých letech hráli za SK Doksy. Protože ale nemá na všechny kontakty, využívá této příležitosti k informování a pozvání všech těchto bývalých fotbalistů. Touto cestou vyzývá hlavně ty, kteří bydlí mimo Doksy, aby vedení SK kontaktovali pro možnost zaslání dalších informací k oslavě. Zároveň je všechny na oslavy zve.

Předseda SK Doksy Jiří Junek