Z přeboru sice původně Doksy sestoupily, ale brzy na to nastoupil král z Pyšné princezny se svým: Odvolávám, co jsem odvolal! - a tým z Kladenska se nakonec přece jen udržel.

Což je vzhledem k jeho jarním výkonům dobře, na přebor kádrem a jeho pracovitostí stoprocentně má.

Se Střešovicemi sice prohrával, když nezachytil akci s centrem na zadní tyč, ale po pauze Nesládek nabil Galbavému a ten vyrovnal. „Zápas splnil účel. Měli jsme sice vyhrát, ale nedali jsme řadu šancí, zatímco soupeř ze svých dvou jednu využil. Nicméně to tentokrát nebylo důležité, hlavně jsme chtěli protočit všech osmnáct hráčů, aby odehráli shodný počet minut,“ vysvětlil hlavní záměr trenér Martin Škvára.

Do nového ročníku jdou Doksy zase trochu posílené. Z Velké Dobré získaly na volný přestup zadáka Martina Zimermana, z Motorletu proměnily hostování gólmana Josefa Švarce v přestup, na zkoušku pak po dohodě s šéfem Švermova Davidem Nedvědem na čtrnáct dnů přišel Vojtěch Steinbach. A z Vinařic je tady na try-outu dříč Jan „Dodo“ Doležal.

„Zimerman je hotový fotbalista, navíc se s kluky dobře znal a v kabině rychle zapadl. Před Pepíkem Švarcem tentokrát dostali možnost zkušení Kieryk a Tesař, chytat bude v Kralupech. Steinbach sice hrál jenom B třídu, nicméně zvládl zápas výborně. Doležal je zase obrovský bojovník, zarputilý, což už se dneska tolik nevidí,“ vysledoval Martin Škvára.

A je rád, že s ním nadále bude tým trénovat Tomáš Procházka, který mu začal pomáhat v zimě. „Kdyby skončil, nepokračoval bych ani já. Už jsem si na něj zvykl, strašně moc mi pomohl,“ dodal kouč dokeského mužstva.