SK Doksy – Senomaty 1:0 (1:0)

Jediný gól rozhodl docela zajímavý zápas už ve 14. minutě, když se hezky do vápna probil R. Zlata a jeho střelutrefil přesně k tyči Mošnička. Domácí měli i další možnosti, nastřelili dvě tyčky, zbytek jim pochytal výtečný brankář soupeře Červený. Jednou dokonce odnesl zákrok zraněním, když se poranil o tyčku.

A domácí začali být po neproměněných šancích nervózní. Ne však tak, jako tentokrát herně mizerní hosté, kteřív závěru doplatili při pokusu o nápor na dvě červené karty. První dostal po druhé žluté Havel (70.), ale druhá byla v 87. za horší zákrok. Karnold po souboji kopl ležícího Kostku do obličeje, vyrazil mu přední zub a zlomil nos.

Z toho byl domácí kouč Jiří Škvára rozčarovaný nejvíc. "Jsem přesvědčený, že to byl úmysl. Hráč musel do nemocn ice na rovnání a vše je v zápise. Zvažujeme, jakou bude mít případ dohru, protože oprava zubu bude nutná a něco bude stát," zlobil se trenéra pochvalu neměl ani pro své svěřence. "Fotbal po našich zmařených šancích nebyl vůbec podle mých představ a nelíbil se ani fanouškům. Vrcholem bylo, když Mošnička v závěru přešel na půlce hřiště vytaženého brankáře Červeného a netrefil prázdnou bránu. To jsem se za své hráče až styděl," povzdechl si Jiří Škvára.

Branka: 14. Mošnička. ČK: Havel, 87. Karnold (oba S).

Doksy: J. Zlata – Kostka (88. Machulka), Škvára, Burant, Steckovič – R. Zlata, Junek (75. Breha), F. Barták (70. Urban), Mar. Mařík – Mošnička, Korpa.