Tuchoměřice – SK Doksy 3:3 (1:3)

Někteří hráči pro zranění hostům vypadli (Junek, Kostka), ale další se vrátili, jako Vlasatý, Křivánek nebo z béčka zpět povolaný Větrovec. A tým zkraje zápasu šlapal jako hodinky. Do půle si vytvořil díky skvělému Maříkovi náskok 3:1, když hru kontroloval a dvakrát udeřil po kombinačních akcích a jednou z trestného kopu. Domácí kontrovali za stavu 0:2, kdy se trefili spíše z pološance. Osamocený Valtr vypálil obloukem a míč se najednou snesl pod břevno Zlatovy svatyně.

Jenže problém Doks se nejmenoval první gól, ale spíše druhý poločas. Nastoupily do něj vlažně, ublížilo jim nucené střídaní stopera Steckoviče a začaly si stěžovat na výkon rozhodčích.

Domácí navíc nakopl opět Valtr, který zakončil závar před Zlatovou bránou na 2:3 a vše směřovalo k vyrovnání. O to se postaral dvacet minut před koncem zkušený Švejdík parádně provedeným TK.

Ale nebylo to vše. Vyrovnávací trefa opět Dokeské probudila a začali se opět dostávat do šancí. Jenže Korpa v sólu neuspěl, když nastřelil gólmana a Větrovcovi se vedlo stejně – navíc pálil moc slabě. Blízko čtvrtému zásahu byl Mařík, ovšem jeho volej se mezi tyče nevešel. Na druhé straně ještě jednou zahrozil Valtr z brejku a poté přišlo několik standardek – ty ale Zlata ve spolupráci s obranou vyřešil.

„Výsledek spravedlivý není, měli jsme vyhrát šest nebo sedm tři. Ale je pravda, že ve druhém poločase jsme dlouho hráli moc klidně a to mě mrzí nejvíc. Navíc rozhodčí snad o přestávku přečetli jiná pravidla,“ hněval se kouč Doks Jiří Škvára.

Branky: 31. a 52. Valtr, 70. Švejdík – 3., 20. a 42. Mar. Mařík.

Doksy: J. Zlata – Vlasatý, Škvára, Steckovič (46. Blín), Křivánek – R. Zlata, Burant, Větrovec, Mar. Mařík – Mošnička (60. F. Barták), Korpa.