„Většinou jim nadávám, tentokrát pochválím. Všechny hráče za jejich přístup,“ hlásil spokojený kouč Jiří Škvára, podle něhož se dá fotbal dělat rozdílnými způsoby. „Moji hráči mu obětují mnoho, ale třeba hostům přijeli dva hráči později. Prý kvůli tomu, že koukali na hokej. Tohle nepochopím,“ kroutil hlavou náročný bývalý ligový borec.

Doslova koncert předvedla zimní posila Doks Pavel Bartoš. Borec hostující z Červeného Újezdu zaznanenal neskutečných pět branek. „Jsem rád, že jsem se v něm nespletl. Už dlouho říkám, že v nižších soutěžích se dají najít dobří hráči,“ dodává Škvára. Vedoucí mužstva Josef Pavlíček zase upozorňuje, že Bartoš jezdí na zápasy i šedesát kilometrů. Bydlí ve Stašově na Berounsku.

jako první se ale prosadil tvrdou bombou kapitán Mařík, poprvé od návratu do sestavy po zranění. V 17. minutě už zahájil své představení Bartoš. jeho oblouček doletěl do brány i se štěstím, ale dal i hezké branky. Třeba po rohu hlavou, nebo ostrou ranou na 6:1. při posledním měl tase trochu kliku, míč si vrazil za čáru brankář. trefil se také Mošnička, jemuž nádherně přihrál Studený. Ale mohl dát i další branky, během 53. minuty kuriózně orazítkoval obě tyčky. „Mohli jsme dát deset branek,“ smál se Škvára.

Největší kuriozita přišla ale po utkání. Kapitán hostů odmítl podepsat zápis, chyběla tam branka jeho týmu, která padla v 64. minutě ze správně nařízené penalty. Rozhodčí Šafránek si na ni nemohl vzpomenout! „Ale pane sudí, vždyť jste pískal penaltu a my ji dali,“ povídá kapitán. Sudí se nestačil divit, přítomný delegát ale ještě víc. Těžko říci, jaké dal kolegovi hodnocení.

Doksy – Senomaty 7:1 (3:0). Branky: 8. Mařík, 17., 37., 75., 78. a 85. Bartoš, 68. Mošnička – Trešl (pk). Rozhodčí: Šafránek.

Doksy: Kieryk – Steckovič, Škvára, Vlasatý – Mařík, Burant, Junek (77. Kostka), Barták, Studený – Bartoš, Moc (35. Mošnička)­.