Tým trenéra Škváry právě o tři branky uspěl v Městečku. „Báli jsme se malého hřiště, ale rozhodli prakticky za dvacet minut,“ usmíval se vedoucí mužstva Josef Pavlíček.

Jeho celek uklidnila už v 6. minutě Moc, za dalších pět minut zvýšil Bartoš už na 0:2 a následně stejný hráč servíroval Maříkovi na volej – 0:3. „Domácí toho neměli, snad jen nějaké závary. My jsme nebláznili jako nedávno v Jesenici a druhou půli jsme si pohlídali,“ dodal Josef Pavlíček, jehož tým měl i další šance. Moc ale zblízka přestřelil, Mařík pálil těsně mimo a minutu před koncem střídající Barták orazítkoval spojnici.

Speciální pochvalu zaslouží stoper Martin ´Mates´ Škvára. Jako trenér žáků Kladna byl na zájezdu na turnaji v Barceloně a vrátil se teprve v neděli v poledne. Přesto nastoupil a hrál výborně.

Ohnivec Městečko – SK Doksy 0:3 (0:3). Branky: 6. Moc, 11. Bartoš, 21. Mařík. Rozhodčí: Kubíček.