Doksy sice doma přišly o vítěznou gloriolu, ale trenér Josef Zlata nesmutnil. „Získali jsme bod a ten je zlatý. Musím přiznat, že tak kvalitního soupeře jsme v A třídě ještě hrát neviděl. Jsou velmi kompaktní a vše hrají ve velké rychlosti,“ mínil bývalý výborný brankář.

Gól na Doksech nepadl, ale zápas to špatný nebyl. I domácí se vypjali k dobrému výkonu, a přestože o trochu lepší byl protivník, také si náznaky šancí vytvořili. Čistá tutovka ale utkání chyběla, obrany tentokrát předčily útočné choutky.

Dorazilo i dost zvědavých diváků, kteří se přišli podívat na druhdy slavný mančaft osobností, z nichž zůstal hlavně aktuální šéf komise ligových rozhodčích Luděk Macela. A tak dostával co proto hlavně poté, co se i sám několikrát rozčílil. „Bohužel jsem měl dojem, že poté hlavní sudí, hlavně v závěru, tomu trochu podlehl, ale vymlouvat se na rozhodčí, to nemám rád. Pískal jak pískal a my jsme rádi za bod, opravdu jsme tahali za kratší konec,“ dodal Josef Zlata.

Doksy – Černolice 0:0. Rozhodčí: Šimůnek.

Doksy: Kieryk – Vlasatý, M. Škvára, Steckovič, Mar. Mařík – Moc, Burant, Junek, F. Barták (75. Mil. Mařík) – Větrovec (50. Kostka), Bartoš.