Zápas začal zbystra. Už v 1. minutě si klecanští zadáci zblízka prohlédli nejnebezpečnější zbraň Doks – rohový kop. Větrovec se hlavou nemýlil, jenže domácí trefa uspokojila příliš a Rybecký po minele Vlasatého brzy srovnal.

Kvalita byla přece jen na straně Doks a do poločasu tak bylo prakticky rozhodnuto, když se dvakrát prosadil Bartoš a mezi jeho trefami Větrovec se zakončujícím Junkem předvedli publiku nejhezčí moment utkání.

Druhá půlka ale nakonec skončila vyrovnaným stavem 2:2. Po další chybě domácích snadno korigoval Pospíšil, jenže Škvára za tři minuty obstřelil z TK zeď a vrátil domácím pohodlný náskok. Ten ještě zvýšil ke konci svým druhým zásahem Větrovec, ale poslední slovo patřilo zase Klecanům. „Dopředu to dnes z naší strany bylo slušné, ale byť se nechci soupeře dotknout, zatím to byl asi nejméně kvalitní protivník, na kterého jsme narazili. Dobré fotbalisty tam mají, hlavně Rybeckého, ale tým není vyrovnaný,“ řekl trenér Doks Josef Zlata. Přesto spokojen úplně nebyl: „Já i šéftrenér Jirka Škvára jsme se hodně zlobili na chyby v obraně. Pramenily z podcenění soka a to se stávat nesmí.“

Doksy – Klecany 6:3 (4:1). Branky: 1. a 78. Větrovec, 20. a 41. Bartoš, 27. Junek, 53. Škvára – 10. Rybecký, 50. Pospíšil, 82. Loskot. Rozhodčí: Brožek.

Doksy: Kieryk – Steckovič, Škvára, Vlasatý – Studený, Junek, Barták (82. Urban), Burant (60. Melen), Moc – Bartoš, Větrovec.