VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Dokeská reakce na dopis šéfa legislativy

Vážený pane Obste,zasílám Vám tento otevřený dopis jako reakci na Vaše stanovisko zaslané na OFS Kladno, jehož částečný obsah byl zveřejněn dne 21.3.2008 ve sportovní rubrice Kladenského deníku. Předpokládám, že ke zveřejnění dopisu došlo s Vaším vědomím, neboť páteční vydání je považováno OFS Kladno jako oficiální tisk pro sportovní veřejnost v okrese a tudíž se stává námětem k veřejné diskusi.

27.3.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Jiří Nagy


Po přečtení Vašeho stanoviska jsem nabyl přesvědčení, že jste vycházel z neúplných informací nebo nejste v této problematice odborně kompetentní. Předpokládám, že se jedná pouze o nedostatek informací, ale i tato skutečnost by byla, z titulu Vaší funkce v ČMFS, přinejmenším zarážející. Jak jinak si totiž lze vysvětlit tvrzení, že VV OFS Kladno postupoval věcně i procesně správně a neporušil žádný předpis ČMFS, když k projednání nepozval zástupce odvolatele a porušil tak povinnost stanovenou čl.10 Odvolacího a přezkumného řádu.


Kromě toho vydal stanovisko místo rozhodnutí. Jistě jako předseda legislativní rady ČMFS uznáte, že stanovisko na rozdíl od rozhodnutí není závazné. To jsou zřejmá procesní pochybení, proti kterým je nutné se odvolávat. Na základě toho nepředpokládám, že jste detailně seznámen s podstatou případu, ke kterému jste zveřejnil svůj názor.

Takže pro Vaši informaci Vám sděluji, že dne 24.10.2007 vydalo k uvedené věci odborné stanovisko Oddělení legislativy a registrace ČMFS na základě předchozí žádosti VV OFS Kladno. K tomuto odbornému posouzení se STK ani VV OFS Kladno nepřiklonil a nebyli s ním před jednáním seznámeni ani všichni členové těchto orgánů. Toto stanovisko samozřejmě nebylo, na rozdíl od Vašeho názoru, publikováno na shora zmíněných stránkách regionálního tisku.


Vážený pane, již delší dobu jsme svědky přetrvávajícího boje mezi jednotlivými skupinami ve vedení ČMFS, který sportovní veřejnost chápe jako upřednostňování osobních zájmů nad zájmy fotbalu. Důsledkem tohoto, slušně řečeno „boje o pozice“, jsou i současné problémy v ORK a nevydání písemného rozhodnutí učiněné 17.1.2008.


Výrok rozhodnutí ORK byl sdělen oběma stranám při řádném projednání a též vydán v komuniké ORK ze dne 24.1.2008 na oficiálních stránkách ČMFS. To, že dosud chybí vydané rozhodnutí doručené oběma stranám považujeme za velký nedostatek v práci administrativy ČMFS, který jen podtrhuje mnou shora zmíněná slova o problémech ve vedení ČMFS.


Je na čase, vážený pane Obste, aby ve vedení ČMFS začali pracovat lidé, kterým jde skutečně o zájmy fotbalu, aby přestaly fungovat současné intriky a zákulisní praktiky a konečně jsme mohli bez podivné příměsi i ve fotbale říkat „sportu zdar“. Jiří JUNEK, předseda SK Doksy

27.3.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kladno volejbal cz - SK Volejbal Ústí nad Labem 3:0, Extraliga volejbalu, Kladno, 30. 9. 2017

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Ilustrační foto.

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Vypukne modrobílé peklo?

Kladno – Podruhé si před domácím publikem zahrají volejbalisté Kladna. A nebude to žádný pouťák. Jejich hosty budou v sobotu v 18.00 hodin hráči Karlovarska, jednoho ze spolufavoritů nejvyšší soutěže. 

Na Kladensku zvítězilo u většiny voličů Hnutí ANO 2011

Kladensko /FOTOGALERIE/ -  Lidé z Kladenska a Slánska vyšli už včera do volebních místností, aby využili příležitosti a ovlivnili budoucnost České republiky. Parlamentní volby skončily v sobotu ve 14 hodin. 

Na Trutnov se Švihálkem

Kladno – První čtvrtinu základní části II. ligy zakončí hokejisté Řisut v sobotu domácím zápasem s Trutnovem (18.00). Svěřenci trenérů Martina Procházky a Martina Kašáka po deseti kolech uzavírají tabulku, přičemž vstřelili nejméně branek a nejvíc jich obdrželi!

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení