„Očekával jsem, že vyhrajeme výraznějším rozdílem a bude to pro nás jednodušší zápas," přiznal šéftrenér dorosteneckých celků Kladna.
Přitom měl jeho tým utkání od začátku pod kontrolou. Už v první mnutě zachránila hosty tyčka a převaze soupeře odolávali až do 38. minuty, kdy se po rohovém kopu prosadil Rohla.

Už v úvodu druhé části zvýšil Červenka, a když po hodině hry upravil Cabejšek na 3:0, vypadalo že SK utkání v pohodě dohraje. „Místo toho hráči svého soupeře silně podcenili a ten během pěti minut vstřelili dvě branky," zlobil se Brabec s tím, že duel měl zbytečnou zápletku.

Naštěstí čtyři minuty po druhé kolínské brance upravil Bystřický na konečných 4:2. „Utkání mělo vypadat jinak, to mě mrzí nejvíc," řekl Brabec.

V osmnáctičlenné tabulce České ligy patří SK desátá příčka. V sobotu uzavře podzim na hřišti osmého Písku. „Pokud k utkání přistoupíme jako k předešlým, tak tam jsme schopni vyhrát," uzavřel kouč.

Kladno – Kolín 4:2 (1:0).
Branky SK: 38. Rohla, 48. Červenka, 58. Cabejšek, 82. Bystřický.
Kladno: Pešek – Hejda (65. Vojtek), Rohla, Vokoun, Putík (60. Bystřický) – Hübst – Cabejšek, Borák, Červenka, Krupička – Kroutil (83. Sirůček).